Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi nowościami w naszej ofercie zajęciowej oraz promocjami. Gdyby nie znaleźli Państwo rodzaju zajęć, których szukacie, zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.


Zajęcia fotograficzne

Z przyjemnością zapraszamy Was na kolejną nowość w naszej ofercie:

ZAJĘCIA FOTOGRAFICZNE dla początkujących
Jeśli chcesz poznać zastosowanie funkcji swojego aparatu, ustawianie parametrów i jak dostosować je do oświetlenia, a także stworzyć pierwsze ujęcia do swojego portfolio, to te zajęcia są właśnie dla Was.

Teoria połączona z praktyką jest zawsze najlepsza. Zajęcia będą obywać się zarówno w salach, jak i na zewnątrz, by pokazać uczestnikom, jak znaleźć ciekawe miejsca oraz zrealizować chociażby fotografię uliczną.

Wszelkie materiały, a także druk 3 wybranych fotografii do portfolio wliczone są w cenę kursu.

Zajęcia prowadzone są przez miłośniczkę fotografii posiadającą certyfikat ukończenia kursu fotograficznego uznawanego przez MEN. Poniżej przedstawiamy przykładowe prace p. Dominiki.

Prowadzimy zajęcia indywidualne oraz grupowe w trybie weekendowym (sobota lub niedziela).

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu.


Zajęcia z rysunku technicznego

Czy są wśród Was pasjonaci rysunku? Chcecie dostać się na Architekturę Politechniki Warszawskiej lub Architekturę Wnętrz Akademii Sztuk Pięknych, ale nie masz ochoty stać w korkach i tracić czasu na dojazdy do centrum, gdzie znajduje się większość szkół rysunku?

Zapraszamy Was na kurs do Cambridge School. Doświadczony architekt wprowadzi Was w świat rysunku i zdradzi jak wyćwiczyć rękę przed egzaminami.

Przyjazna atmosfera zajęć, pełna pomoc merytoryczna oraz praktyczna na każdym etapie, ale przede wszystkim pełen profesjonalizm sprawią, że nauka będzie przyjemnością!

Wszelkie materiały zostaną zapewnione przez nas, dlatego jedyne czego potrzebujecie to chęci i dobry humor.

Termin zajęć: Sobota od godziny 12:00

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.


Zajęcia plastyczne

Zapraszamy do zapisów do grup na zajęcia plastyczne prowadzone w Cambridge School przez studentów oraz absolwentów ASP.

Podczas zajęć dowiecie się między innymi:

- jak kreatywnie wykorzystać pędzle, szpachle, ptasie pióra oraz własne dłonie.
- czym jest kompozycja, światłocień, perspektywa, proporcje, weduta, sztafaż, pejzaż.
- która technika jest dla Was odpowiednia, a którą należy podszkolić

Poznacie technikę akwareli i akrylu, tuszu, węgla, ołówka, pasteli i kredek.

Wykonacie wiele prac, które będą cieszyć oko przez długi czas!

Zajęcia plastyczne w Cambridge School to aż 36 godzin kreatywnie spędzonego czasu w przyjaznej atmosferze pełnej pasji!

Zajęcia odbywać się będą w soboty, po dobraniu odpowiedniej godziny dla wszystkich uczestników, w siedzibie Cambridge School w Nieporęcie, przy ulicy Pionierskiej 4.

Koszt zajęć to 1020 złotych za semestr, płatne w 2 lub 4 ratach. W cenę wliczone są wszelkie materiały potrzebne do przeprowadzenia zajęć.

Nie zwlekaj! Zapisz się już dziś!


Cambridge School's High Quality Tutoring

Szanowni Państwo, Drodzy Kursanci,

przedstawiamy Wam wprowadzoną przez nas nowość, świadczącą o najwyższej jakości naszych usług.

Gwarancja Cambrigde School’s High Quality Tutoring

Dbając o najwyższą jakość naszych usług, a także wiedząc ile zaangażowania poświęcają nasi Kursanci na przygotowanie do egzaminów certyfikujących, Cambridge School udziela gwarancji High Quality Tutoring swoim Kursantom. Zapewnia ona całkowity zwrot kosztu egzaminu w przypadku jego niezdania!

Cambridge School, jako jedyna na terenie gminy Nieporęt i powiatu legionowskiego w ramach gwarancji Cambridge School’s High Quality Tutoring zwraca całkowity koszt egzaminu w przypadku jego niezdania.

Dla wygody naszych Kursantów organizujemy egzamin próbny, który jest idealną okazją do sprawdzenia swoich umiejętności przed egzaminem właściwym.

Jesteśmy pewni stosowanych przez nas metod oraz wysokich standardów nauczania, dlatego bierzemy za nie 100% odpowiedzialność. Kursanci, którzy regularnie uczęszczają na zajęcia, zaliczają testy diagnostyczne oraz odrabiają zadania domowe, mogą podejść do egzaminu bez stresu. Gwarancja Cambridge School’s High Quality Tutoring sprawia, że zdawanie egzaminów to czysta przyjemność.

Serdecznie zapraszamy do zapisów na zajęcia przygotowujące do certyfikowanych egzaminów Cambridge English.