Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z opiniami naszych kursantów na temat prowadzonych przez nas zajęć językowych, przedmiotowych oraz naszych lektorów i native speakerów. Za każdą z nich jesteśmy niezmiernie wdzięczni.


Marta Mrowińska

Z czystym sumieniem polecam naukę w Cambridge School. Dawno nie spotkałam się z tak przyjazną, a wręcz rodzinną atmosferą panującą w placówce oraz na samych zajęciach. Dzięki świetnej lektorce zakochałam się z języku włoskim i poznałam nie tylko komunikatywne podstawy języka, ale także zwyczaje i kulturę panującą w Italii. Serdecznie polecam, nawet jeśli dojazd zajmuje więcej niż godzinę (mój wynosił około 1,5h), bo warto.


Dorota Wysocka

Dzięki świetnemu podejściu lektorki oraz pani prowadzącej matematykę moje dziecko polubiło naukę. Dogodne godziny, atmosfera zupełnie jak w domu, a jednocześnie profesjonalne podejście to znaki rozpoznawcze szkoły. Jestem zachwycona jako mama i z pewnością miejsca nauki już nie zmienię na żadne inne.


Artur Jóźwik

Cambridge School to miejsce, w którym czuć pasję do nauczania. Angielski mają na bardzo wysokim poziomie, zarówno jeśli chodzi o General English jak i specjalizacje, których jest do wybory bardzo dużo. Elastyczne godziny są dodatkowym atutem, w szczególności dla osób czynnych zawodowo. Polecam i dziękuję.


Monika Piotrowska

Bardzo dobra szkoła, odpowiedzialni nauczyciele, którzy wiedzą jak nauczyć dzieci żeby zdały egzaminy. Jeśli uczeń wykaże więcej niż odrobinę zainteresowania nauczeniem się materiału i pokaże swoje zaangażowanie w kostaci koncentracji i własnej pracy, to na bank zostanie osiągnięty rezultat.


Bożena Grochowska

Polecam. Jak ktoś szuka ciepłego kąta dla swojej pociechy to jest to włąśnie to miejsce. Uśmiech na twarzy niezastąpiony. Serce na dłoni wyciągnięte zawsze. Dziękuję z całego serca.