Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z opiniami naszych kursantów na temat prowadzonych przez nas zajęć językowych, przedmiotowych oraz naszych lektorów i native speakerów. Za każdą z nich jesteśmy niezmiernie wdzięczni.


Beata Rybicka

Swoją przygodę z nauką angielskiego zaczęłam kilka lat temu, ale to właśnie dzięki profesjonalnemu podejściu lektorki Cambridge School wreszcie zrobiłam takie postępy, które chciałam. Zajęcia są prowadzone zgodnie z moimi wytycznymi. Materiały dobrane w punkt. Wreszcie trafiłam na kogoś kto słucha i ma ogromną cierpliwość. Ogromnie polecam wszystkim!


Iwona Orłowska

Cambridge School to miejsce, w którym naprawdę każdy znajdzie coś dla siebie. Języki i przedmioty na bardzo wysokim poziomie. Moje dziecko pokochało angielski dzięki pokazaniu, że zajęcia nie muszą być nudne. Bez względu na to z jakim problemem przyjdziemy, kadra zawsze znajduje rozwiązania. Jesteśmy zachwyceni i dlatego polecamy wszystkim. Serdecznie pozdrawiam!


Amelia Leszczyńska - Hołowacz - założycielka firmy AA Just Africa

Dla prywatnej osoby i dla biznesu. Świetna kadra, cudowni ludzi. Cambridge School to miejsce, w którym czuć magię. Dodatkowo, mogłam umawiać się na zajęcia tak, jak tego chciałam. Dopasowywaliśmy zajęcia do mojego grafiku, dlatego mogłam się zaangażować przy moim nieregularnym trybie pracy.


Rafał Mrowiński

Jako student, naprawdę polecam. Przygotowałem się do egzaminu, zdałem go z bardzo dobrym wynikiem, a teraz kończę przygotowania do egzaminu certyfikującego. Jestem pewien, że go zdam. Dziękuję i polecam.


Maciej Gębarski

Polecam. Lektorzy są kreatywni, pełni energii i zabawni. Nie da się ich nie lubić, a co za tym idzie, nie da się nie lubić nauki w Cambridge School.