Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z opiniami naszych kursantów na temat prowadzonych przez nas zajęć językowych, przedmiotowych oraz naszych lektorów i native speakerów. Za każdą z nich jesteśmy niezmiernie wdzięczni.


Monika Szymanik

Bardzo się cieszę, że trafiłam do Cambridge School. Potrzebowałam szybko przełamać barierę jezykową i śmiało mogę powiedzieć, że po kilku miesiącach mi się udało. Polecam wszystkim ,którzy tak jak ja bali się mówić po angielsku!


Wiktoria Szybowska

Trafiłam do Cambridge School z polecenia przyjaciela i nie żałuję, że go posłuchałam. Dzięki pomocy i wsparciu bardzo dobrych lektorów i korepetytorów udało mi się osiągnąć naprawdę bardzo dobre wyniki na egzaminie maturalnym. Mogłam liczyć na pomoc nie tylko podczas zajęć, ale także zawsze wtedy, kiedy miałam wątpliwości, co do zadań wykonywanych w domu. Dodatkowo, w chwilach zwątpienia panie prowadzące wspierały mnie dobrym słowem, herbatą owocową i słodkościami. Nigdy tego nie zapomnę i będę polecać innym, bo na pewno się nie zawiodą.


Urszula Częstochowska

Wraz z Cambridge School przygotowałam się do matury, egzaminu językowego na studiach, a także egzaminu FCE. Wszystko zdałam powyżej 80% i jestem bardzo zadowolona z tych rezultatów.


Violetta Strauchold

Moje dzieci trafiły na najlepsze ciocie na świecie. Zarówno pod względem języków, jak i przedmiotów ścisłych. Korzystamy z usług od początku istnienia szkoły, a z niektórymi znanymy się dużo dłużej. Dostałam nawet zakaz myślenia o zmianie szkoły od dzieci, a to już naprawdę dużo mówi. Jadąc na zajęcia i wychodząc z nich są uśmiechnięte. Chcą pracować, bo wiedzą, że warto. Co ważne w naszym przypadku, lektorzy biorą pod uwagę dysleksję i zadają dodatkowe ćwiczenia, które wspomagają naukę języka obcego, a to ogromnie ważne. Od tego roku uczestniczymy także w zajęciach grupowych, których się obawiałam, ale trafiliśmy na grupę niemalże szytą na miarę. Z całego serca polecam zajęcia w Cambridge School, bo drugiej takiej szkoły nie ma nigdzie.


Ewa Kępińska

Jestem bardzo zadowolona. Na spotkaniu w szkole określiłam swoje założenia i po ich merytorycznej analizie zostały mi przedstawione konkretne propozycje grup zajęciowych. Mogłam się zdecydować na jedną, ale w razie niedogadania się z uczestnikami mogłam przejść do innej. To duża wygoda. Polecam sprawdzić, ponieważ rzadko można spotkać szkołę, która oferuje szeroki warsztat kursów dla dzieci i dorosłych w tak bezproblemowej atmosferze.