Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z opiniami naszych kursantów na temat prowadzonych przez nas zajęć językowych, przedmiotowych oraz naszych lektorów i native speakerów. Za każdą z nich jesteśmy niezmiernie wdzięczni.


Dominik Kosiec

Polecam! Idealne miejsce do nauki i poznania naprawdę fajnych ludzi z pasją.


Dominika Knap

Uczę się w Cambridge School do matury. Dzięki p. Patrycji od niemieckiego i p. Kasi od angielskiego wiem, że egzamin pójdzie mi znacznie lepiej niż przed spotkaniem z nimi. Bardzo odpowiada mi formuła zajęć. Są one dostosowane do mnie, a nie szablonowe.


Antoni Sikora

Polecam wszystkim maturzystom i studentom! Szkoła otwarta jest nawet w niedziele i można się umawiać zgodnie z potrzebami, nawet na jednorazowe zajęcia.


Aneta Spyt

Moje dziacko jest zachwycone i my także. Bardzo ciekawe zajęcia dla dzieci i przemiłe panie prowadzące. Dzieci wychodzą uśmiechnięte i chcą wracać, bo oprócz nauki dobrze się bawią.


Magdalena Cyperling

Korzystamy z zajęć z native speakerem oraz z języka hiszpańskiego i rosyjskiego. Widać zdecydowane postępy i chęć do dalszej pracy, a niełatwo to osiągnąć u dzieci. Polecam wszystkim mamom, które mają wątpliwości, czy warto zapisać dziecko na dodatkowe zajęcia.