Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z opiniami naszych kursantów na temat prowadzonych przez nas zajęć językowych, przedmiotowych oraz naszych lektorów i native speakerów. Za każdą z nich jesteśmy niezmiernie wdzięczni.


Róża Szyperek - dyrektor Przedszkola Norlandia Nieporęt

Współpraca z Cambridge School przebiega bezproblemowo. Zajęcia dla najmłodszych dzieciaczków z języka angielskiego i hiszpańskiego prowadzone są regularnie i dostosowane do ich potrzeb. Dobra zabawa łączy się z nauką pierwszych słówek, zdań, piosenek i wierszyków. Szkoła uczestniczy też w programach dobroczynnych np. Klub Szkół UNICEF, czy WWF, a także wspiera inicjatywy podejmowane przez Przedszkole Norlandia Nieporęt i program "Go Green". Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy i polecamy innym przedszkolom i szkołom, aby zgłosiły się po ofertę językową. Dziękuję i życzę sukcesów!


Artur Wysocki - właściciel firmy Art-Team

Bardzo dobra szkoła językowa. Polecam i dziękuję za owocną współpracę.


Hubert Dudecki

Miła atmosfera, bardzo dobrze wyszkolony personel. Bardzo dobrze mi się uczyło w Cambridge School. Najlepsza szkoła językowa jaką znam.


Zuzanna Strauchold

Dzięki zaangażowaniu pań prowadzących do każdego testu podchodzę bez stresu, ponieważ wiem, co umiem. Nie wiem, jak mogę dziękować za poświęcany mi czas. Polecam wszystkim, którzy potrzebują pomocy w nauce. Poprawa ocen jest gwarantowana, ale przede wszystkim, zrozumienie nawet najtrudniejszych zagadnień nie stanowi już więcej problemu.


Marta Mikos

Cambridge School to idealne miejsce dla osób w każdym wieku. Mój syn jest zachwycony, a ciężko mu dogodzić. Ja również, bo mogłam podszkolić język zawodowy, a zaraz po mnie zajęcia miał p. Andrzej, który miał 76 lat i był zachwycony, że nauczył się komunikatywnie porozumiewać po angielsku przed wyjazdem do Londynu. W tej szkole nie ma ograniczeń wiekowych. Nie ma czegoś takiego jak "nie wiem", "nie umiem", czy "nie dam rady". U nich wszystko się da i dlatego polecam wszystkim!