KURSY SPECJALISTYCZNE

Cambridge School z przyjemnością informuje, że oferta kursów językowych poszerzyła się o kursy specjalistyczne,dostosowane do różnych dziedzin życia zawodowego oraz konkretnych zawodów. Nasi lektorzy regularnie odbywają szkolenia, które mają na celu podniesienie kwalifikacji oraz jak najlepsze przygotowanie do prowadzonych zajęć. W naszej ofercie znajdą Państwo:

Szczegółowe informacje dotyczące oferowanych przez Cambridge School kursów mogą Państwo uzyskać w siedzibie szkoły, telefonicznie lub mailowo. Dane kontaktowe znajdują się w zakładce KONTAKT oraz po lewej stronie ekranu.

1. Legal English - kurs dla osób planujących karierę prawniczą lub chcących poznać najważniejsze słownictwo związane z prawem
2. Business English - kurs przeznaczony dla osób, które chcą poszerzyć zakres biegłości językowej o kluczowe umiejętności związane z biznesem, a także nauczyć się aktualnego i żywego języka biznesu.
3. Medical English - kurs dla osób planujących karierę medyczną oraz chcących nauczyć się fachowego języka branżowego zrozumiałego dla pacjentów i kolegów z pracy.
4. English for Nursing - kurs dla osób planujących karierę w pielęgniarstwie
5. English for Engeneering - kurs dla osób planujących karierę w inżynierii
6. English for Tourism - kurs dla osób planujących karierę w branży turystycznej. Trzy poziomy kursu pomogą porozumieć się z każdym klientem, czy administratorem.
7. Financial English - kurs dla osób planujących karierę w sektorze finansowym. Kurs pomaga w opanowaniu słownictwa niezbędnego w rachunkowości, ekonomii, przeprowadzaniu audytów, działalności podatkowej, bankowości, ubezpieczeniach, handlu oraz statystyce.
8. English for Technology and for Engineering and Applied Sciences - kurs dla osób planujących karierę w branży technologicznej obejmujący zagadnienia technologiczne, matematyczne, biologiczne, chemiczne, a także informatyczne.
9. English for Commerce - kurs dla osób planujących karierę w branży handlowej, chcących posługiwać się językiem formalnym i nieformalnym w sytuacjach zarezerwowanych dla miejsca pracy. Prowadzenie spotkania, prezentacji, czy kontakty ze współpracownikami nie będą stanowiły problemu.
10. English for Oil and Gas - kurs dla osób planujących karierę w branży paliwowej
11. English for work skills - kurs przeznaczony dla osób chcących rozwinąć swoje umiejętności w takich dziedzinach jak negocjacje, pisanie maili w kontekście biznesowym, spotkania biznesowe, prowadzenie prezentacji, nawiązywanie kontaktów biznesowych oraz prowadzenie rozmów biznesowych.
12. English for Aviation - kurs przeznaczony dla osób planujących karierę związaną z lotnictwem (piloci, kontrolerzy lotów). Kurs przygotowuje do testu biegłości językowej wymaganego przez the International Civil Aviation Organisation (ICAO).
13. English for the Automobile Industry - kurs przeznaczony dla osób planujących karierę w branży motoryzacyjnej.
14. English for the Energy Industry - kurs proponowany osobom, chcącym poznać lub poszerzyć słownictwo związane z branżą energetyczną.
15. English for Logistics - kurs przeznaczony dla osób pracujących w branży logistycznej zajmujących się transportem oraz wysyłką i przechowywaniem towarów.
16. English for Telecoms and Information Technology - kurs przeznaczony dla osób wiażących swoją karierę z branżą telekomunikacyjną i technologią informacyjną.
17. English for Cabin Crew - kurs przeznaczony dla osób chcących pracować w charakterze personelu pokładowego.
18. English for the Pharmaceutical Industry - kurs przeznaczony dla osób zwiącanych lub chcących związać się z branżą farmaceutyczną. Kurs skupia się na badaniach, rozwoju, produkcji oraz kontroli jakości w branży farmaceutycznej.
19. English for the Fashion Industry - kurs przeznacony dla osób chcących posługiwać się profesjonalnym językiem potrzebnym w branży modowej.
20. English for Customer Care - kurs przeznaczony dla osób odpowiedzialnych za komunikację telefoniczną, mailową oraz personalną z klientami.
21. English for Accounting - kurs przenaczony dla osób planujących związać oraz rozwijających swoją karierę z rachunkowością.
22. English for Human Resources - kurs przeznaczony dla osób planujących karierę w HR oraz zajmujących się rozmowami kwalifikacyjnymi.
23. English for Legal Professionals - kurs przeznaczony dla osób, które potrzebują rozmawiać o zagadnieniach prawnych w środowisku branżowym z klientami, kontrahentami oraz partnerami biznesowymi.
24. English for Marketing and Advertising - kurs przeznaczony dla osób pracujących lub chcących pracować w branży marketingowej i reklamowej.
25. English for Sales and Purchasing - kurs przeznaczony dla osób chcących efektywnie komunikować się z zagranicznymi klientami z branży handlowej.
26. English for Football - kurs przeznaczony dla osób planujących profesjonalną karierę piłkarza, trenera lub pracujących w ekipach zajmujących się organizacją turniejów piłki nożnej.
27. English for IT - kurs przeznaczony dla osób chcącyh związać się z branżą informatyczną.
28. English for Construction - kurs przeznaczony dla osób związanych z branżą budowlaną.
29. English for Banking - kurs przeznaczony dla osób chcących związać się z bankowością.
30. English for the military - kurs przeznaczony dla osób chcących związać się zawodowo z wojskiem.
31. English for safety, security and law enforcement - kurs przeznaczony dla pracowników służb mundurowych, BHP, Sanepidu, PIP, Centrów Zarządzania Kryzysowego.
32. English for worlwide sport events - kurs dla osób przygotowujących się do pracy lub pracujących w branżach związanych ze sportem.
33. English for university studies - kurs przeznaczony dla osób, które zamierzają studiować w krajach anglojęzycznych.
34. English for sport - kurs dla osób przygotowujących się do pracy lub pracujących w branżach związanych ze sportem.
35. English for software engineering - kurs dla osób przygotowujących się do pracy lub pracujących w branży związanej z inżynierią oprogramowania.
36. English for security personnel - kurs dla osób przygotowujących się do pracy lub pracujących w zawodach związanych z ochroną osób i mienia.
37. English for secretarial - kurs dla osób przygotowujących się do pracy lub wykonywujących pracę biurową.
38. English for rail transportation - kurs dla osób przygotowujących się do pracy lub pracujących w transporcie kolejowym.
39. English for psychology - kurs dla osób chcących związać się lub związanych z psychologią lub dziedzinami jej pokrewnymi.
40. English for police - kurs dla osób przygotowujących się do pracy lub pracujących w policji.
41. English for plumbing - kurs dla osób przygotowujących się do pracy lub pracujących w zawodach związanych z hydrauliką.
42. English for plant production - kurs dla osób przygotowujących się do pracy lub pracujących w zawodach związanych z produkcją roślinną.
43. English for physiotherapy - kurs dla osób przygotowujących się do pracy lub pracujących jako fizjoterapeuci.
44. English for a physician assistant - kurs dla osób przygotowujących się do pracy lub pracujących jako asystenci medyczni.
45. English for paramedics - kurs dla osób przygotowujących się do pracy lub pracujących jako ratownicy medyczni.
46. English for nuclear engineering - kurs dla osób przygotowujących się do pracy lub pracujących w zawodach związanych z inżynierią jądrową.
47. English for the navy - kurs dla osób przygotowujących się do pracy lub pracujących w marynarce wojennej.
48. English for mining - kurs dla osób przygotowujących się do pracy lub pracujących w zawodach związanych z górnictwem.
49. English for merchant nave - kurs dla osób przygotowujących się do pracy lub pracujących w marynarce handlowej.
50. English for medical equipment repair - kurs dla osób pracujących w służbie zdrowia i używających sprzętu medycznego.
51. English for mechanical engineering - kurs dla osób przygotowujących się do pracy lub pracujących w zawodach związanych z inżynierią mechaniczną.
52. English for mechanics - kurs dla osób przygotowujących się do pracy lub pracujących w zawodach związanych z mechaniką.
53. English for MBA - kurs dla osób przygotowujących się do pracy lub pracujących w zawodach związanych z zarządzeniem w biznesie.
54. English for landscarping - kurs dla osób zajmujących się architekturą krajobrazu.
55. English for kindergarten teachers - kurs dla osób przygotowujących się do pracy lub pracujących jako nauczyciele wychowania przedszkolnego w krajach lub placówkach anglojęzycznych.
56. English for insurance - kurs dla osób przygotowujących się do pracy lub już pracujących w sektorze ubezpieczeń.
57. English for hotels and catering - kurs dla osób przygotowujących się do pracy lub pracujących w branży hotelarskiej i gastronomicznej.
58. English for genetic engineering - kurs dla osób przygotowujących się do pracy lub zawodowo zajmujących się inżynierią genetyczną.
59. English for forestry - kurs dla osób przygotowujących się do pracy lub pracujących w zawodach związanych z leśnictwem.
60. English for food service industries - kurs dla osób przygotowujących się do pracy lub pracujących w branży gastronomicznej.
61. English for fitness training - kurs dla osób przygotowujących się do pracy lub pracujących jako instruktorzy fitnessu.
62. English for fishing and seafood industry - kurs dla osób przygotowujących się do pracy lub zawodowo zajmujących się rybołówstwem.
63. English for firefighters - kurs dla osób przygotowujących się do pracy lub już pracujących jako strażacy.
64. English for enviromental science - kurs dla osób przygotowujących się do pracy lub pracujących w zawodach związanych z ochroną środowiska.
65. English for enviromental engineering - kurs przeznaczony dla osób przygotowujących się do pracy lub pracujących w zawodach związanych z inżynierią środowiska.
66. English for electronics - kurs dla osób przygotowujących się do pracy lub pracujących w branżach związanych z elektroniką.
67. English for electricians - kurs dla osób przygotowujących się do pracy lub pracujących w zawodzie elektryka.
68. English for dentistry - kurs dla osób przygotowujących się do pracy lub pracujących jako stomatolodzy.
69. English for dental hygienists - kurs dla osób przygotowujących się do pracy lub pracujących jako asystenci stomatologiczni.
70. English for civil engineering - kurs dla osób przygotowujących się do pracy lub pracujących w zawodach wymagających kwalifikacji inżynierskich w zakresie budownictwa lądowego i wodnego.
71. English for beauty salons - kurs dla osób przygotowujących się do pracy lub pracujących w salonach piękności.
72. English for art and design - kurs dla osób przygotowujących się do pracy lub pracujących w zawodach związanych ze sztuką i projektowaniem.
73. English for architecture - kurs dla architektów lub osób przygotowujących się do pracy w tym zawodzie.
74. English for air force - kurs dla osób przygotowujących się do pracy lub pracujących w lotnictwie sił zbrojnych.
75. English for agriculture - kurs dla osób przygotowujących się do pracy lub zawodowo zajmujących się rolnictwem.
76. English for agricultural engineering - kurs dla osób przygotowujących się do pracy lub zawodowo zajmujących się inżynierią rolniczą.
77. English for au per - kurs dla osób zamierzających podjąć pracę za granicą lub już zatrudnionych w charakterze opiekunki do dziecka.


W naszej ofercie znajdą Państwo:
 • Kursy językowe na każdym poziomie zaawansowania
 • Kursy językowe specjalistyczne
 • Kursy przedmiotowe
 • Kurs szybkiego czytania i kreatywnego pisania
 • Kurs programowania
 • Kurs przygotowujący do testów predyspozycji językowej

Social Media

Facebook

Zapraszamy do polubienia naszej strony na portalu Facebook, na której znajdą Państwo najnowsze informacje, obowiązujące promocje oraz ciekawe zagadnienia językowe.

 • Cambridge School on Facebook
 • Instagram

  Zapraszamy do śledzenia naszego profilu na portalu Instagram, na którym umieszczane są cytaty, powiedzenia, idiomy, a także łamacze językowe w różnych językach.

 • Cambridge School on Instragram